Topservis Pezinok - Komplexné upratovanie a tepovanie v okrese Pezinok

Je  ▪   ▪  Túto stránku videlo ľudí.

Umývanie okien Pezinok


       Umývanie okien je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o vlastnú domácnosť. Topservis zabezpečí štandardné umytie okien, ale aj umytie okien strojom ako súčasť upratovania domácnosti, alebo aj samostatne na objednávku. Okná umyjeme bez znečistenia okolitého prostredia.

       Komplexné umytie okien obsahuje umytie okenných tabúľ z obidvoch strán, umytie kľučiek, rámov a vnútorných a vonkajších parapiet.

       Umytie okien spravidla stačí 2- krát do roka. Situácia sa líši v závislosti od prostredia. V častiach miest , kde práve prebieha výstavba, je vyššia dopravná frekvencia alebo je inak zvýšená prašnosť , treba frekvenciu umývania okien prispôsobiť situácií. Počasie je tiež výrazný faktor a treba naň myslieť pri plánovaní umývania okien.

       Čistenie žalúzií a lamiel musí prebiehať veľmi opatrne , aby sa jednotlivo alebo spolu s upevnením nepoškodili. Preto sa na to uplatňujú špeciálne postupy.Topservis odporúča čistenie okien a upratovanie domácnosti


       Topservis vždy svojim klientom doporučuje spojenie čistenia okien s upratovaním celej domácnosti.
Takéto upratovanie aj pri väčších nehnuteľnostiach dokážeme zabezpečiť za jeden deň. Okrem štandardných úkonov ako poutieranie prachu, hĺbkové tepovanie čalúneného nábytku, dôkladné vyčistenie kúpeľne a kuchynskej linky, Vám zabezpečíme aj umytie okien.


Späť
  ▪   O NÁS  ▪   HĹBKOVÉ TEPOVANIE  ▪   UPRATOVANIE  ▪   UMÝVANIE OKIEN  ▪   CENNÍK  ▪   KONTAKT  ▪  
designed and powered by Hybridus.sk © copyright 2011